Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[USKO KOPanel] nDesign - Açıklar Kapatıldı - Hatalar Düzeltildi - SEO - Ajax

ProToType
    ProToType
    Site Sahibi
    Site Sahibi

[USKO KOPanel] nDesign - Açıklar Kapatıldı - Hatalar Düzeltildi - SEO - Ajax  Empty [USKO KOPanel] nDesign - Açıklar Kapatıldı - Hatalar Düzeltildi - SEO - Ajax

Mesaj  ProToType Salı Şub. 01, 2011 7:20 pm

Merhaba arkadaşlar, son zamanlarda çok tutulan bir kopanel. Fakat birkaç açığı ve tasarım kayması sorunlarından dolayı ben bir el atıyım dedim.

Yeni Eklenen Özellikler:
    - Sessions açığı kapatıldı.
    - SQL İnject açığı kapatıldı.
    - Oluşabilecek diğer açıklara karşı önlem alındı.
    - Yönetici paneli şifreleme sistemi getirildi.
    - Tanıtım konu bağlantılarını ana sayfada görüntüleyebilme özelliği eklendi.
    - Tanıtım konu bağlantılarını admin panelinden değiştirebilme özelliği eklendi.
    - Tasarımdaki kayma sorunları giderildi.
    - Tasarımda birkaç ufak değişiklik yapıldı.

Özellikleri:- nDesign KOPanel v4.2 üye üzerine temellendirildi!
    - Usko Tasarımı üzerine Twostars KOPanel grafikleri eklenerek geliştirildi.
    - Ajax Clan ve User Sıralaması eklendi.
    - Aylık Pointte göre Aylık Sıralaması eklendi.
    - Admin Paneline Download Manager Eklendi. (Download linklerini Menüye ordan ekleyebilirsiniz.)

Önemli Uyarı: Admin paneline giriş yapmak için kullanıcıyı admin yapmalısınız. Ardından "ayar.php" dosyasında tekrar kullanıcı adı ve şifre belirlemelisiniz. KOPanele giriş yaptığınızda admin paneline girmeye çalıştığınızda ayar.php'deki bilgileri gireceksiniz.

Kurulum
    Kod:
     "www" klasörünün içindekileri AppServ'in klasörünün içindeki "www" dizinine aktarın.
    Kurulumu yapmak için "kurulum.sql" dosyasındaki kodları SQL Query Analyzer ile çalıştırın.
    Daha sonra "ayar.php" dosyasını kendinize göre ayarlayınız. 

Admin hesabı yapmak:

Kod:
    update tb_user set StrAuthority = '5' where StrAccountID = 'KullanıcıAdı'

Download / indir
    [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Forum Saati Paz Nis. 28, 2024 6:31 am